poniedziałek, 08 sierpień 2016 09:22

Klaudia nokautuje na Serbian-Slovenian Open!

Wielki sukces Klaudii na Serbian-Slovenian-Macedonian-Lithuanian Open w Kruszewie

KB podium 1AW tym roku Słoweńcy, Serbowie, Macedończycy i Litwini połączyli siły by zorganizować wspólne mistrzostwa w Kruszewie. Zawody odbyły się w sierpniu, w tygodniu poprzedzającym 14 Paralotniowe Mistrzostwa Europy i wielu zawodników przyjechało by potrenować przed ME.

W zawodach uczestniczyło 150 pilotów z kilkunastu krajów. I w takim oto towarzystwie Klaudia Bułgakow zajęła 5 miejsce w klasyfikacji generalnej! Wielkie osiągnięcie. Wśród pokonanych wielu czołowych pilotów europejskich.

Nie trzeba dodawać, że oczywiście Klaudia zwyciężyła w klayfikacji kobiecej, z przewagą ponad 1000 pkt. nad kolejną na podium Adel Honti. Wielkie brawa!

Smaczku dodaje dobry występ Dominiki Kasieczko, która stanęła na 3 stopniu podium wśród kobiet, a Bartek Moszczyński błysnął wygrywając 2 ostatnie taski. Niestety słabiej poleciał w 2 konkurencji i nie znalazł się w czołowej 10-tce.

Wygląda więc, że przed ME w Kruszewie nasi kadrowicze błyszczą formą. Oby tak dalej. Powodzenia w kolejnych dniach!